X Mostra de Treballs de Recerca de Batxillerat de l’Eixample

IMG_0062

El passat divendres 29 de març es va fer l’acte de presentació de la X Mostra de Treballs de Recerca de Batxillerat de l’Eixample.
La nostra escola va ser representada pels treballs de l’Aina BORRAJO i l’Adrià RiCARTE: Estudi de la temperatura com a variable de la fermentació làctica, i de l’ Àlex CALVERA i l’Aleix ESPADA: La longevitat a l’esport d’elit, que va ser reconegut amb un accèssit. Tots dos treballs són exemple del rigor i constància necessaris per dur a terme una recerca tan minuciosa com la que ells han fet.
Felicitem els nostres alumnes pel seu treball.

Informació de contacte:

Horari d’atenció: De dilluns a dijous de 9.00 a 10.00 i de 15.30 a 17.30, Divendres només matins

Adreça: Carrer Diputació, 326 – 08009 Barcelona
Correu: secretaria@sagratcordiputacio.com

Telèfon: 93.265.63.61